WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Hakkımızda

Genel Bilgi

Sivas Termal Hotel & Spa; Sivas ili Yıldızeli ilçesine baglı Kalın beldesinde Sıcak Çermik mevkiinde toplam 30.000 m2 kapalı alana sahiptir. Sivas Termal Yasam Merkezinde 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 3 daire tipi, 4 adet engelli odaları bulunmakta ve tatil köyümüzün tamamı 228 adet daireden oluşmaktadır.

 

Sivas Termal Hotel & Spa,daire blokları haricinde, 7.500 m2sosyal tesis alanı bulunmaktadır. Kadın ve erkeklere ayrı olmak üzere 2 açık, 2 kapalı 4 yüzme havuzu, 4 termal havuz, 2 adet tenis salonu SPA merkezi ve bir adet güzellik merkezi içinde barındırmaktadır. Ayrıca tesisimizde 200 m2lik tedavi rehabilitasyon Ünitesi, 300 kişilik servis kapasitesine sahip yüksek standartlı restoran ve süpermarketi, 200 kisilik kır bahçesi ve cafesi, pastanesi, açık spor alanları, çocuk oyun alanları ile bir tatil köyünün bütün ayrıcalıklarını barındırmaktadır. Her yas grubuna ve her begeniye uygun alanlar ile çok yönlü bir tatil anlayısı projeye yansıtılmıstır. Tesisimiz çam agaçlarının ortasında, hafif rüzgar esintileriyle mükemmel bir dogal ortam içerisindedir. Ulasım olarak Nuri Demirag havalimanına 25 km. Hızlı Tren istasyonuna 10 dk mesafede olup Sivas-Ankara Karayolunun 26. km.si üzerindedir.

 

Kendinizi Yenileyin Dinlenin
Zengin kültürümüzün mirası Türk hamamları,Sivas Termal Hotel & Spa bu geleneği yaşamak isteyen tüm konuklarımızın hizmetindedir. Gelenekler ve kültürler ile şekillenmiş bakımları tercih edenler için…

Aile Banyosu
Sivas Termal Hotel & Spa'da bulunan 45 adet aile banyosunun her biri 25 m²büyüklüğünde olup 3.kısımdan meydana gelmektedir 1.bölüm de 2 kişinin aynı anda girebileceği bir termal kuvet,yanında hamam köşesi 2.bölümde yataklı dinlenme ve soyunma odası,3.bölümde lavabo ve wc yer alır.

Termal Grup Havuzları
Sivas Termal Hotel & Spa'da 2 adet erkeklere, 2 adet kadınlara olmak üzere 4 adet termal havuz bulunmaktadır.Bu havuzların her biri 25 kişiliktir.Havuz alanlarının içerisinde 30 m²lik Havuz bölümü,3m çapında jakuzi ve 5 kurnalı bir Türk hamamı bulunmaktadır. Bu alanlar misafirlerimizin birlikte vakit geçirebilecekleri özel tasarlanmış alanlardır.

Sauna
- Toksinlerin atılmasını sağlar
- Zayıflama ve kilo verme kontrölü sağlar
- Kalp ve damar sistemini çalıstırır
- Cildinizin kaybettiği esnekliği geri kazandırır
- Bağışıklık sistemini güçlendirir
- Rahatlamanızı ve güçlenmenizi sağlar

Genel Özellikler
  • Kadın ve Erkeklere Ayrı Olmak Üzere iki Adet Kapalı Yüzme Havuzu
  • Kadın ve Erkeklere Ayrı Olmak Üzere iki Adet Açık Yüzme Havuzu
  • 4 adet Kapalı Termal Havuz
  • Yüzme Havuzlarında Aquapark
  • 228 Adet Ultra Lüks Tam Donanımlı Daire
  • 45 adet Aile Termal Banyosu
  • Cep Sineması – İnternet Salonu
  • Bilardo,Langırt,Dart,Çocuk Oyun Salonu
  • Havuzbaşı Cafeleri
  • 24 saat güvenlik
Hakkımızda